Ідеальні горщики для контейнерного саду

Роздуми про колір:

Хочете, щоб горщики підходили один одному? Підбірка теракотових горщиків різних форм і розмірів - це класика жанру і не буде занадто нудною. Зараз на ринку доступні дуже симпатичні теракотові горщики з орнаментами і цікавими краями. Той же фокус можна виконати і з іншими колірними гамами. Ну а якщо всі горщики білі, то така підбірка, взагалі, зараз в моді.

  • Якщо Вам хочеться намішати кольору - будьте обережні (постарайтеся врахувати інтер'єр, або згадати правило «три кольори - це елегантно»), але у випадку, коли Вам зовсім кортить, заважайте не замислюючись - в таких питаннях половинчастим бути ні до чого. Наприклад, в Мексиці плитка і контейнери - утворюють божевільну суміш яскравих кольорів. Якщо хочете бути схожі на латиноамериканця, вибирайте блакитні, жовті, помаранчеві та червоні глазуровані горщики. Для більш заспокійливого ефекту рекомендується підбирати горщики одного-двох кольорів.

Підбираємо рослини до горщиків (або горщики до рослин):

Високий вузький горщик найкраще буде виглядати з рослиною, яка теж висока і руниста. Маленька рослина із закругленими формами в такому горщику буде виглядати смішно - на зразок кульки морозива у вафельному стаканчику - їх пропорції неспіврозмірні. Крім того, садити рослину в занадто великий для нього горщик, погано для самої рослини.

  • Плоскі горщики з великою ймовірністю будуть відмінно виглядати з такими ж рослинами (див. Фото). Такі горщики можуть непогано комбінуватися і з вертикально зростаючими рослинами, але тут потрібно бути обережним - часто це згубний номер.
  • А, взагалі, краще правило при виборі горщика: вибирайте горщик з такою же візуальною «вагою», що і рослина. Середній рослині - середній горщик; рослині, витягнутій в ширину, - широкий горщик і т.д.